Ultimátní komiksový výprodej

by Kamil „MdS“ Bernášek

Jak jste již jistě zaregistrovali, obchod zaměřený pro děti Comics Point K!DS končí. Comicsový fanoušci v Čechách asi zatím nemají děti nebo peníze nebo obojí. Kdo ví? Nicméně prostory, které se momentálně vyklízí budou před opuštěním využity pro Ultimátní comicsový výprodej. A když říkám ultimátní, tak tím myslím ULTIMÁTNÍ. Zapomeňte na slevy 5, 10 nebo 15 %, které sockujete na comicsových akcích. Tohle je akce, která se rovná Černému Pátku a tím nemyslím tu postavu z Robinsona Crusoa.

Celkem 25 000 amerických sešitovek různého stáří, různých nakladatelství za 10 nebo 20 Kč za kus (bez obalu 10, v obalu 20) . Comicsy nejsou nijak probrané, nijak roztříděné, nijak seřazené. Budou na tvrdo na paletách v krabicích, které nebyli v ČR nikdy rozbaleny. Takže v nich můžete narazit na první číslo Goona, šesté číslo Fantastické čtyřky nebo třeba 608. díl Spider-Mana, který je úplně jiný než 607 předchozích dílů Spider-Mana! Kdo dřív přijde, ten dřív jebe. Pardon bere.

Kde? Hned vedle Comics Pointu na Anglické, Praha 2.
Kdy? Od 19.4.2017 až do vyprodání zásob (max. konec května).
Čas? Nevím, a to je na tom to zajímavý, protože nocleh den předem je možný na lavičkách v blízkém parčíku na náměstí Míru. Minimálně do té doby, než vás probudí parta měšťáků obuškem.

P.S.: Rovnou předejdu dvoum retardovaným dotazům, které by bez pochyby přišly. Ne, nabídka 25 000 sešitovek nebude na e-shopu a ne, není žádný seznam, co v těch posranejch krabicích je.

  

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Článek a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *