Předobjednávka: Witchblade po druhé!

Po čase nám Comics Centrum opäť servíruje knihu, o ktorú musíme zabojovať vo forme predobjednávok. Withblade Kompendium: Kniha 2 bude obsahovať zošity 26-50, a teda pôjde o ďalšiu z rady obludných kníh určených pre deduškov a babičky so zrakovým postihnutím. Pokiaľ zakladáte domov, klub, prípadne sklad seniorov, nezabudnite, že do miestnej knižnice tieto veľkoformátové obrázkové knižky patria rovnako, ako Zdravoveda a Príručka chronického hypochondra. Navyše, slúži aj ako prenosná posilňovňa, vážiť má 3,5 kg.

Komiksovú knihu si môžeme predobjednať do 29.10.2017 za desaťnásobnú hodnotu napätia v zásuvkách (2200 Kč), aby vyšla pred Vianocami. Takže je to na nás! Teda, na Vás!

A čo prezrádza anotácia?

Třetí svazek z tajuplného světa Artefaktů.

New Yorská policejní vyšetřovatelka Sára Pezziniová se stává nositelkou tajuplného artefaktu zvaného Witchblade. Artefaktu, který má podobu rukavice – smrtící a velmi mocné. Tato zbraň dokáže měnit svou strukturu, chránit svého nositele, a dokonce jej i léčit. Zároveň je prostředkem k udržení vesmírné rovnováhy.

Witchblade si jako svého dalšího hostitele vybrala právě Sáru. Propůjčila jí nadpřirozené schopnosti, které Sára využívá v boji proti zlu, ale i sama Witchblade má své vlastní záměry. Sára se při snaze odhalit její skutečné záměry musí postavit tajemným a mocným protivníkům, démonickému zabijákovi se slabostí pro dávkovače na bonbóny, zradám v řadách policie, nositeli síly Darkness Estacadovi, ale především své vlastní minulosti.

– velký formát
– 640 plnobarevných stran
– sešity 26 – 50 série Witchblade
– alternativní nikdy nevydaná obálka
– unikátní číslo výtisku
– speciální strana se jmény všech kupujících

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *