Pan Trnka přichází, dařbujáni!

Držte si klobouky, pojedeme z kopce. Comics Centrum v edici „Na přání“ uvádí šestý svazek s Goonem, kterej nese podtitul Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka! Humor šel tentokrát lehce stranou a děj dostal temnější kontury. Původně měl tenhle příběh zakončit celou sérii, jenže pak se to Eriku Powellovi celý nějak rozleželo v kebuli a došel k tomu, že bez tohodle týpka bude v kelu a nejspíš umře hlady. Prej v tom po vydání měly prsty velmi pozitivní ohlasy ze strany zbrusu novejch čtenářů, ale kdo ví, kde je pravda, že jo. Každopádně k dnešnímu dni už těch knih nasekal šestnáct, takže mu to asi furt sype. A vy to tam koukejte sypat taky, protože tahle taškařice se u nás sama nevydá. Ale to vy už dávno víte.

Goon #6 (standardní obálka)

Knihu si do 25. září 2016 můžete předobjednat na stránkách nakladatelství Comics Centrum a pokud se těch objednávek sejde alespoň 500, tak je to 1. listopadu venku i s přebalem. Na výběr máte ze dvou festovních obálek (já osobně jdu do tý standardní, protože na tý speciální je nějaký hnusný chapadlo a ty já nerad), v bonusech pak najdete ranec malůvek z autorova skicáře. Za ty čtyři kila si to může dovolit kdejakej chudej student, tak nebuďte držgrešle a koukejte si tenhle komiks pořídit, je to prvotřídní zboží.

Goon #6 (speciální obálka)

Z anotace knihy:

Do zločinného podsvětí vstupuje nový tajemný hráč a začne Goona postupně připravovat o jeho vliv systematickým odřezáváním jeho obchodních partnerů, informátorů i spojenců. Goon ve snaze dostat organizovaný zločin zpět pod svou kontrolu, je pronásledován vzpomínkami na nejtemnější okamžiky svého života, kdy utrpěl šrámy na těle i na duši a kdy se jeho srdce proměnilo v kámen. Protože Goona stvořila Čínská čtvrť.

Ukázka:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *