Markýzova vánoční nálada

Vánoce už se zouvají v předsíni a Nový rok stepuje před domem jako parta jehovistů.

Nevím jak vy, ale já už mám všechny dárky nakoupené i zabalené, napečené cukroví i ozdobený stromeček. Doufám, že se stejně jako já usmíváte při pohledu na vystresované, zpocené a igelitkami obložené jedince, valící se z každého nákupního centra ve městě. A že vás stejně jako mě čekají už jen samé příjemné a pohodové zážitky jako krmení ptactva na Vltavě, Sněženky a machři v kině, tři flašky skotské v kuchyni a Štědrý den strávený v kruhu rodinném. Při takové příležitosti si nezapomeňte zapět oblíbené koledy nás milovníků comicsů jako: „Narodil se comicsák“, „Nesem vám comicsy“ nebo „Půjdem spolu do Čáslavské“.

Spousta z vás si jistě bude lámat končetiny a rozrážet lebky na lyžích a snowboardech. Někteří z vás se jistě budou topit v moři. Ti rozumnější budou vánoční náladu chytat někde v teple ve společnosti vaječňáku nebo něčeho ostřejšího s nějakým pěkným comicsem po ruce.

Nu co dodat? Snad jen, ať je ten příští rok lepší než ten letošní. Ať v klidu přečkáme ekonomickou krizi, ve zdraví reformu zdravotnictví, s hrdostí předsednictví EU a ať se comicsu a těmto stránkám daří ještě více než v uplynulém roce.

Kamil Bernášek aka Markýz de Sade…

 

 

P.S.: Citát měsíce – Janek Ledecký: „Slipy se maj měnit o Vánocích.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Report a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *