Markýzova rychlovka #6

by Kamil „MdS“ Bernášek

Co by to bylo za Vánoce bez Punisherova vánočního speciálu? Marvel se očividně poučil z předchozích let a rozhodl se udělat letošní Vánoce v MAXovském stylu. Ne, že by předchozí Punisherovi vánoční příběhy z let 2005 a 2006 nestáli za nic, ale upřímně řečeno, žádná sláva to nebyla. Konečně tedy dostáváme vánočního Punishera tak jak mu to sedí, tak jak ho máme rádi a tak jak ho chceme. Scénárista Jason Aaron (Joker´s Asylum, Hellblazer, Other Side) a kreslíř Roland Boschi (Ghost Rider, Wolverine) nám na sváteční tabuli naservírovali masakr mafiánského klanu, masakr všech vánočních novorozeňat a masakr těch, kteří zmasakrovali vánoční novorozeňata. Máte pravdu, je to masakr! PUNISHER MAX: X-MAS SPECIAL, vše co jste si pod stromeček kdy přáli.

*********

Dát se v baru do řeči s cizí kráskou může být začátek pěkného vztahu, ale pamatujte co říkala maminka: „Nikdy se nebav s cizími lidmi.“ Logan tohle varování v mládí ignoroval a to neměl dělat. Maminka má totiž vždycky pravdu a kdyby jí lépe poslouchal, nemusel by skončit v rukou obchodníků s lidskými orgány. Nám už zbývá jen položit si pár otázek: Za jak dlouho dorostou Loganovi vnitřnosti? Získá obdarovaný stejné schopnosti? Jak dopadne ta cizí kráska? Tvrdě? WOLVERINE: CHOP SHOP, uvěříte, že vaše vnitřnosti v koši opravdu nekončí. 🙂

Pivo chlastající, žváro kouřící a klokany šukající! Kdo je to? DEmnoG? Woffce? Sláine? Ne, je to TANK GIRL! Která od dubna začne vycházet v souborných knihách tak jak před dvaceti lety původně vycházela, to znamená černobíle a pěkně od začátku. Milovníci téhle zvrhlé slečny si určitě přijdou na své v knihách „TANK GIRL 20th ANNIVERSARY EDITION“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Markýzova rychlovka a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *