Markýzova rychlovka #51

by Kamil „MdS“ Bernášek

James Rupert „Rhodey“ Rhodes sloužil své vlasti v ozbrojených složkách, zastoupil nemocného Tonyho Starka jako Iron Man, dlouhou dobu fungoval jako War Machine a nyní se vrací na scénu jako nový hrdina v nové zbroji. Rhodey se rozhodl, že bude i nadále bojovat proti zločinu a terorizmu, ale již výhradně na americké půdě. Proto modro-červeno-bílý oblek, proto nové jméno – Iron Patriot. Rhodey se kromě množících se problémů v novém obleku musí naučit i rodinnému životu. Spolu se svým otcem totiž vychovává svou neteř Lilu. Sérii „Iron Patriot“ píše Aleš Kot, kreslí Garry Brown, vydává Marvel.

iron

*********

Šest let jsme na to čekali. Šest let jsme tipovali a hádali, jak to asi všechno začalo. A po šesti letech jsme se dočkali a jak jinak než pod taktovkou stvořitele celé série Gartha Ennise. Jubilejním padesátým číslem série „Crossed: Badlands“ začíná sedmidílný příběh „The Thin Red Line“, který nám ukáže přesný průběh začátku a stvoření „Křižáků“ na britských ostrovech. Kreslí Christian Zanier, vydává Avatar.

cros

*********

V osmnáctém čísle série „Savage Wolverine“ najdeme příběh s názvem „That One Fella, He´s Trouble..“ a přesně tak to i je. Kde je Logan, tam jsou problémy. Kde jsou problémy, tam je Logan. Roku 1963 se například přimíchal do roztržky mezi odbory zastupujícími mexické zaměstnance a starousedlíky, kteří jim nechtěli zvýšit mzdy. No a když se do toho vložil motorkářský gang, nebylo cesty zpět. Ozvalo se SNIKT a všechno nabralo na obrátkách. Napsal Jen Van Meter, nakreslil Rich Ellis, vydal Marvel.

18

*********

Občas se člověku dostanou do rukou různý věci a tenhle comics je jeden z těch obskurních. „SpyGal: Secret Life of a Smooth Operator #2“ je výsledek toho, když se dá dohromady Marvel a společnost Benefit Cosmetics. SpyGal je agentka, která chrání recept na výrobu přípravku na čištění pórů, takzvaný POREfessional. V této věci jí pomáhá Black Widow a dokonce se zjeví i černý Nick Fury. Scénář napsal James Asmus a o kresbu se postaralo 8 různých kreslířů. Největším bonusem tohoto comicsu je přímo vložený vzorek balzámu POREfessional, takže kromě skvělého čtení, můžete i zneviditelnit své póry. OMFG!!!

spygal

Příspěvek byl publikován v rubrice Markýzova rychlovka a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *