Markýzova rychlovka #25

by Kamil „MdS“ Bernášek

Hughie je ve Skotsku, Butcher něco kuje, Mothers Milk něco tuší, Frenchie a Female plánují vzít roha. Situace, která nastala v našem oblíbeném týmu „Boys“ není opravdu růžová. Čtyřicátýmosmým sešitem tak začíná velké megafinále, které by mělo skončit přesně za rok. Tedy pokud Ennis nekecal a dodrží 60ti sešitový rozsah této skvělé série. Momentálně kreslí Russ Braun a Tony Aviňa, vydává stále Dynamite Entertainment. A ta obálka…ta je naprosto boží!

*********

Pokud si říkáte, že v comicsu už jste viděli vše a Punisher vás nedokáže ničím překvapit, tak si nenechte ujít jeho poslední one shot s názvem „Tiny Ugly World“. Hlavní postavou tohoto příběhu je totiž chlápek s uříznutým penisem v lahvi od okurek, který našel zálibu v mučení syna místního mafiánského bose. Punishera považuje za svůj vzor a myslí si, že s ním bude spolupracovat, protože jsou oba „stejní“. Frank Castle to, ale vidí trochu jinak. Napsal David Lapham, nakreslil Dalibor Talajic. Vyšlo u Marvela, samozřejmě pod hlavičkou MAX.  

*********

Jistě už víte, že Vertigo ukončilo několik svých „nových“ sérií a jednou z nich je i „Unknown Soldier“, který skončil 25. dílem. Duo tvůrců této série Dysart / Ponticelli nás tak po dlouhé cestě přivedli k finálnímu souboji našeho „Neznámého vojína“ s vůdcem rebelů Konym. Ne vše, ale dopadne tak, jak bychom předpokládali.

*********

Po neúspěšném „FrankenCastleovi“ se Marvel snaží u fanoušků vyžehlit situaci kolem Punishera a myslím, že sérií „Punisher: In the Blood“ to vzali za správný konec. Frank se dává dohromady Henry Russoem (synem Jigsawa) a společnými silami se snaží vypátrat a zabít Frankova bývalého parťáka Microchipa. Frank vyhazuje do povětří celou věznici. Do hry však nečekaně vstupuje Jigsaw. Pětidílnou sérii píše Rick Remender a kreslí Roland Boshi.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Markýzova rychlovka a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *