Markýzova rychlovka #18

by Kamil „MdS“ Bernášek

Frank Castle je chlap, který platí svoje dluhy a pokud se jedná o dluh mrtvému příteli, tak není nic, co by ho mohlo zastavit. Yorkie byl Frankův přítel z S.A.S., kterého spolu s jeho ženou zabil před pár lety Barracuda (viz. série Punisher Max). Když je zabit Yorkieho syn Danny, vydává se Frank do Anglie, aby pomstil jeho smrt a zabil všechny co s tím mají něco společného. Ještě, ale neví, že proti němu stojí major Bresslaw a jeho zkorumpovaná jednotka S.A.S. Další z řady výborných „Maxovských“ one shotů s názvem „Punisher Max: Get Castle“, scénář Rob Williams, kresba Laurence Campbell, obálka Tim Bradstreet.   

*********

Nakladatelství Image začalo vydávat novou séri s názvem „Forgetless“, což je název klubu pro mladé lidi, kde se část příběhu odehrává. Scénář píše mladý imageovský talent Nick Spencer (Existence 2.0, Existence 3.0)  a celý comics dvěma styly kreslí úplný nováček v oboru Scott Forbes. Chcete vědět jak se z modelky stane nájemný vrah? Chcete vidět kluka, který osouložil Empire State Building, kávovar a umělou dceru bývalého gaye? Pak je série „Forgetless“ plná černého humoru, drog a sexu to pravé pro vás.  

*********

Všechny fanoušky skvělého „obálkáře“ Tima Bradstreeta jistě potěší nové vydání jeho deset let starého artbooku s názvem „Maximum Black“. Na 128 stránkách máte možnost vidět první publikované kresby tohoto mistra, které byly použity nejen v comicsech. Všechny kresby jsou černobílé, až na šestnáctistránkovou barevnou pasáž. Kniha zároveň obsahuje úžasné kresby z díla „White Wolf’s Vampire: The Masquerade“ a náhledy z dlouho očekávaného Bradstreetova projektu „Red Sky Diary“.

*********

Garth Ennis nám v posledních čtyřech číslech série „The Boys“ poodhalil minulost jejích hlavních hrdinů a tak víme, jak ke svým schopnostem přišli Mothers Milk, Frenchie a Male. Poslední jmenované, která bývá zároveň označována za nejnebezpečnější postavu celého týmu, je věnováno celé 38. číslo, které má naprosto skvělou obálku. Můžete hádat třikrát, kterým filmem byla inspirována.

Příspěvek byl publikován v rubrice Markýzova rychlovka a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *