Komiks Slez ´04: LiberecSlez

Čtvrtý v pořadí, první letos, poprvé na severu Čech a prvně i jinde než jenom v hospodě se v sobotu dne 13. února 2010 uskuteční další Komiks Slez.

Po loňském slezu v Ostravě, která je trochu z ruky (zhruba někde na Ukrajině) očekáváme větší účast a zveme všechny příznivce comicsu a piva mezi sebe.

Hostitelem v Liberci měla být původně Kateřina Neumannová, ale na poslední chvíli odřekla. Naštěstí jsme za ní rychle sehnali náhradu v podobě legendárního „libereckého šedivého tygra“ – Woffci. Pán, který je starší, než vypadá, a když se trochu napije, rád vzpomíná na doby, kdy pivo bylo za 2 krejcary a po večerech se dralo peří. Jeho nejlepšími přáteli jsou francouzské hole a největšími nepřáteli poplatky v lékárnách. Všichni se těšíme, co si na nás přichystá. Jen doufáme, že vynechá slíbenou prohlídku místního domova důchodců.

Program je následující:

12:00 odjezd autobusem ze zastávky Praha, Černý most

13:05 příjezd do Liberce

13:30 příchod do libereckého aquaparku Babylon, kde proběhne focení kalendáře Comics Ultrazzz v plavkách a poté budou následovat vodní hrátky všeho druhu a oběd

17:00 odchod z aquaparku do Klubu „Opera“ (Studničná 225/13, Liberec II. – Nové město)

18:00 oficiální zahájení Liberec Slezu, proslov Woffce, večeře a pivo

Mimopražským kolegům z východu doporučujeme autobus, který jede z Brna od hotelu Grand v 8:00 a v 10:30 je v Praze na Florenci, kde vás vyzvednu a převezu na Černý most.

Návrat do Prahy závisí na mnoha faktorech. Kromě únavy a nálady je třeba počítat i s případným zásahem Městské policie a taky záleží na tom, jak rychle je paní Beránková schopna připravit snídani pro všechny účastníky Liberec Slezu. Každopádně autobusy z Liberce do hlavního města jedou v těchto časech: 6:30, 7:00, 8:00, 8:30, 9:00, 10:00, 10:30, 11:00 a 12:00.

Potvrzení účasti a rezervace autobusových místenek z Prahy posílejte do 2. února 2010 na e-mail omarkyzdesade@seznam.cz. Pak už je to jen na Vás.

Kamil „MdS“ Bernášek

Příspěvek byl publikován v rubrice Report a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *