Dnešní menu: Ú.P.V.O. Double!!!

Příznivce Mikea Mignoly, Johna Arcudiho a Guye Davise čeká v nepříliš vzdálené budoucnosti dvojitá porce slasti. Jak to? A komu za to děkovat? Nu, samozřejmě se jedná o další dvě edice „Na přání“ mnoha oblíbeného Comics Centra, které nám tentokrát nadělí hned dva díly komiksové série Ú.P.V.O., a sice díly 7: Zahrada duší a 8: Vražedné místo.

                      

Obě knihy si můžete předobjednat na stránkách nakladatelství Comics Centrum do 26. 3. 2017. Pokud si každý z komiksů objedná minimálně 500 čtenářů, vyjdou 16. 5. 2017, a my všichni se budeme moci kochat nejen novými příběhy Abea, Liz a dalších, ale i pohledem na další dva nádherné hardcovery na našich policích!

Z anotace knihy Ú.P.V.O. 7: Zahrada duší:

Abe Sapien se vydává po zvláštní stopě vedoucí do indonéské džungle k tajné společnosti, spojené s Abeovým minulým životem za americké občanské války. Zároveň se začínají stupňovat Liziny apokalyptické vize a Johann učiní šokující objev, týkající se jednoho z jejich kolegů.

Z anotace knihy Ú.P.V.O. 8: Vražedné místo:

Záhada Daimiova zázračného bolivijského vzkříšení znovu ožívá a začíná terorizovat celý Úřad paranormálního výzkumu a obrany. Liz se mezitím pokouší vymanit ze svých nočních můr a Johann začne zanedbávat své povinnosti, aby si mohl užívat potěšení živoucího těla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *