Comics na tělo #11

by Kamil „MdS“ Bernášek Jedenáctý díl naší rubriky Comics na tělo patří opět našim východním bratrům a my si v něm představíme Lukáše Barniaka.

MdS: V kolika ses nechal poprvé tetovat a proč?

LB: „Prvýkrát v osemnástich a ani neviem, asi s mladíckej nerozvážnosti!“

batman lukas

MdS: Kde všude máš tetování a kolik jich je?

LB: „No už to ani nepočítam, mám ruky, nohu, krk a ešte som zďaleka neskončil.“

lukas

MdS: Kde a kdo tě tetoval a kolik tě to stálo?

LB: „Prvá kerka u jedného chalana doma zo strojčekom z walkmana. 🙂 Potom Pa3ku JJ and Devils Tattoo a teraz večšinou chodím k Miškovi do Rooster Tattoo.“

MdS: Co na to rodina?

LB: „No, prvý krát som to na mamku vybalil hneď na rovinu. Zanadávala si ale čo už mohla robiť a odvtedy už iba zakrúti hlavou a povie: „Čím si škaredší, tím sa cítiš lepšie!“.

klop (101)

MdS: Nemáš s tím problém v práci?

LB: „Zatiaľ som nemal asi som narazil na inteligentných ľudí a nie zakódované ovce.“

MdS: Chystáš v brzké době nějakou další comicsovou kérku?

LB: „Jasné, potrebujem dokončiť rukáv Batman vs Joker, ale nakoľko je Miško vyťažený jak nejaký politik, mám dátum o tri mesiace neskôr od môjho telefonátu.“

lukass

MdS: Díky za fajn rozhovor a ukázané kérky. Je něco co bys chtěl nakonec vzkázat našim čtenářům?

LB:  „Ja niečo odkázať ? No, asi nech si každý robí, čo chce a nepozerá na potetovanych ľudí cez prsty. Niektorý sú fakt makači aj keď tak nevyzerajú. Jo a dík Pa3kovi za prebudenie tattoo vášne vo mňa a Miškovi za sprdnutie každého môjho návrhu a prerobenie do terajšej podoby.

ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? MÁTE TAKY NĚJAKÉ COMICSOVÉ TETOVÁNÍ? NAPIŠTE NÁM! I VY SE MŮŽETE POCHLUBIT SVOJÍ KÉRKOU NA TĚCHTO STRÁNKÁCH! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Comics na tělo a jeho autorem je MdS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *